מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms
סגור
דף הבית >> טיול בהודו >> דרום הודו

דרום הודו

דרום הודו - התמצאות: איזורים מומלצים לביקור

דרום הודו מציעה למבקרים בה נופים, תרבויות, וגם מזג האוויר ואוכל שונים מאוד מהצפון. בומביי, שער הכניסה להודו ולדרומה, היא מטרופולין ענק, שהביקור בה הוא מרתק, בפונה תוכלו לספוג רוחניות באשראם של אושו, בגואה חופים קסומים המציעים מנוחה והתרגעות, באג'נטה ואלורה מקדשי מערה מרשימים, בקרלה תושבים מקסימים, שרידי קולוניאליות, תעלות מים וחופים, בקרנטקה אדריכלות מדהימה של מקדשים, ארמונות ומסגדים, תצורות נוף גיאוגפי מרשימות וחופים שלווים, טאמיל נאדו עם תושביה הפטריוטים, המקדשים והחופים, ואיי אנדמן וניקובר המסתמנים כיעד הבא לתיירים בהודו.

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע אודות אתרים ופעילויות מומלצות בדרום הודו. למידע אודות אתרים אלו לחצו על המקום במפת דרום הודו שלפניכם או ברשימה האתרים המומלצים שבהמשך העמוד.

מפת  דרום הודו


View דרום הודו in a larger map
 

אתרים ומקומות מומלצים בדרום הודו:

אג'נטה ואלורה
שני אתרי מקדשי מערות מפורסמים בדרום הודו. קראו עוד על אג'נטה ואלורה.

בומביי
הביקור בבומביי, המהווה עבור מטיילים רבים את שער הכניסה להודו, הוא מרתק. קראו עוד על בומביי.

פונה
האטרקציה העיקרית בפונה הוא האשראם של אושו השנוי במחלוקת. קראו עוד על פונה.

גואה
גואה, התפרסמה בכל העולם בזכות חופיה הלבנים ושקיעותיה המרהיבות וגם בזכות מסיבות הפול מון ומתירנות השימוש בסמים.
קראו עוד על גואה.

קרלה
התושבים החביבים, החופים הזהובים, תעלות המים והלגונות המרהיבות הופכים את קרלה לאחת מהיעדים הפופולרים בהודו. קראו עוד על קרלה, ועל העיר קוצ'ין.

טאמיל נאדו
לאורך חופי טאמיל נאדו פזורות ערי נופש וכפרי דייגים מוקפים בשרשראות הרים גבוהים מיוערים. קראו עוד על טאמיל נאדו ועל העיר ממלאפורם.

קרנטקה
בקרנטקה אדריכלות מדהימה של מקדשים, ארמונות ומסגדים, תצורות נוף גיאוגפי מרשימות וחופים שלווים. קראו עוד על קרנטקה ועל הערים הערים האמפי, מאיסור ובנגלור.

איי אנדמן וניקובר
קבוצת איים הממוקמת בדרום מזרח הודו, במפרץ בנגל וכוללת כ-300 איים טרופים שרובם לא מאוכלסים. קראו עוד על איי אנדמן וניקובר.
 

קבלו הצעות אטרקטיביות לטיסות וטיולים:

מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms

השאירו פרטים וקבלו הצעות אטרקטיביות לטיסות וטיולים:

מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms