מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms
סגור
דף הבית >> הודו - תמונות

הודו - תמונות

בעמוד זה תוכלו לצפות במצגות תמונות המתארות את האטרקציות העיקריות בהודו: תמונות מדלהי, מדרום הודו ובעיקר מקרלה, מטאמיל נאדו ומפסטיבלים בדרום הודו, תמונות גם מצפון הודו, מהימצ'ל פרדש וממקדש הזהב של הסיקים באמריצר, תמונות ממזרח הודו, מאוריסה ומבנגל המערבית. לצפייה בתמונות מהודו - לחצו על הקישורים שלפניכם.

התמונות באתר באדיבות אדמה מסעות וטיולים.

תמונות מהודו - קוטפים בשדה התות תמונות מהודו - הימצ'ל פרדשתמונות הודו - דלהי
כאן תוכלו לראות מצגת תמונות מדלהי - בירת הודו ושער הכניסה המרכזי למדינה. עבור רבים, הנחיתה בדלהי אינה פשוטה והיא מציפה בשטף והמולה של מראות, טעמים וריחות. במצגת זאת תוכלו לראות כמה מסמלי ההיכר של דלהי והודו בכלל, כמו הריקשות כולל ריקשות לא ממונעות), הפרות, המוני האדם, השווקים, דוכני האוכל והמבצרים.
לחצו כאן לתמונות הודו - דלהי.

תמונות הודו  - הימצ'ל פרדש
כאו תוכלו לראות מצגת תמונות מהימצ'ל פרדש. מדינת הימצ'ל פרדש שבצפון הודו, היא אחת המדינות הקטנות בהודו, אך היא טומנת בחובה את כל מה שתבקשו: נוף עוצר נשימה של הרי ההימלאיה שגם בקיץ מושלגים בפסגותיהם, נהרות שוצפים העוברים בעמקים פוריים, כפריים ציוריים עם תושבים ידידותיים, מקדשים הינדואים וטיבטים עתיקים, מנזרים ומסלולי הליכה מרתקים.
לחצו כאן לתמונות הודו  - הימצ'ל פרדש.

תמונות הודו - מקדש הזהב של הסיקים באמריצר
כאן תוכלו לראות מצגת תמונות מהודו - ממקדש הזהב, שבאמריצר. אמריצר הינה אחת הערים החשובות ביותר במדינת פנג'אב, בצפון מערב הודו. רוב תושבי אמריצר נמנים על בני העדה הסיקית, מיעוט דתי ותרבותי המהווה כ-1.5% מהאוכלוסייה ההודית. מדובר בעדה גאה ומאוחדת ששומרת על ייחודה. האטרקציה המרכזית באמריצר היא "מקדש הזהב", המרכז התרבותי והרוחני של הדת הסיקית ואחד האתרים המפורסמים והמתויירים בהודו ואולי בעולם כולו.
לחצו כאן לתמונות הודו - מקדש הזהב של הסיקים באמריצר.

תמונות הודו - בנגל המערבית
כאן תוכלו לראות מצגת תמונות מבנגל המערבית. בנגל המערבית היא מדינה במזרח הודו, הנמתחת מהרי ההימלאיה ועד למפרץ בנגל. עיר הבירה של בנגל היא כלכותה, אחת הערים המעניינות בהודו, עירה של האמא טרזה, הידועה כבירת התרבות של הודו עם מבנים קולוניאלים רבים. יעד פופולרי נוסף בבנגל המערבית היא דרג'ילינג, בירת התה של האזור, השוכנת בצפון המדינה ומציעה למבקרים בה טרקים בין נופים קסומים.
לחצו כאן לתמונות הודו - בנגל המערבית.

תמונות הודו - אוריסה
בעמוד זה, תוכלו לצפות במצגת תמונות הודו - אוריסה. מדינת אוריסה משתרעת לחוף מפרץ בנגל שבמזרח הודו ומציעה למטיילים בה מקדשים יחודיים, עיירות חוף קסומות ואפשרות להציץ לשבטים מסורתיים שעדיין לא נחשפו לתרבות המערב. בין היעדים המפורסמים באוריסה: עיירת החוף פורי, קונראק ומקדש השמש, ושמורות הטבע סימפליפל, ביטרקאניקה וטיקרפארה.
לחצו כאן לתמונות הודו - אוריסה.

תמונות הודו - דרום הודו כללי
כאן תוכלו לראות מצגת תמונות מדרום הודו. דרום הודו מציעה למבקרים בה נופים, תרבויות, וגם מזג האוויר ואוכל שונים מאוד מצפון הודו. בין היעדים הפופולרים לטיול בדרום הודו: בומביי, פונה, אג'נטה ואלורה, גואה, קרלה, קרנטקה, טאמיל נאדו ואיי אנדמן וניקובר.
לחצו כאן לתמונות הודו - דרום הודו כללי.

תמונות הודו - פסטיבלים בדרום הודו
אם פסטיבלים בהודו הם חגיגה, אז בדרום הודו החגיגה כפולה. כאן תוכלו לראות תמונות מפסטיבלים בדרום הודו.
לחצו כאן לתמונות הודו - פסטיבלים בדרום הודו

תמונות הודו - קרלה
מדינת קרלה הצרה והארוכה שוכנת בקצה הדרומי-מערבי של הודו, בצמוד לאוקיינוס ההודי. האקלים הטרופי, הנופים הירוקים והצמחייה, החופים הזהובים, תעלות המים והלגונות המרהיבות, יערות הקוקוס והאווירה השלווה הם מסממניה הבולטים של קרלה ההופכים אותה לאחת מהיעדים הפופולרים בהודו. בין היעדים המפורסמים בקרלה: קוצ'ין, טריואנדרום, קובאלאם, ורקלה, מונאר, קומילי ואיי לאקשאדוויפ.
לחצו כאן לתמונות הודו - קרלה

תמונות הודו - טאמיל נאדו
טאמיל נאדו, ערש התרבות הדראווידית, ממוקמת בדרום הודו, ממזרח למדינת קרלה. עד 1968 נקראה טאמיל נאדו מאדראס וכללה שטחים משכנותיה, שפוצלו ממנה למדינות נפרדות. התרבות הדראווידית ניכרים בכל מקום בטאמיל נאדו: במקדשים המרשימים, במוזיקה, במחול ואפילו במזון הצמחוני היחודי לאיזור.
לחצו כאן לתמונות הודו - טאמיל נאדו.
   

קבלו הצעות אטרקטיביות לטיסות וטיולים:

מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms

השאירו פרטים וקבלו הצעות אטרקטיביות לטיסות וטיולים:

מאשר הצעות בטלפון/אימייל/sms