הכל על - הודו - אטרקציות וסיורים מודרכים באמריצר 

דף הבית >> הכל על הודו >> סיורים ואטרקציות >> אטרקציות וסיורים מודרכים באמריצר
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!


אטרקציות וסיורים מודרכים באזור אמריצר

על אמריצר מלונות  אמריצר תמונות  אמריצר סיורים ואטרקציות באמריצר

אמריצר (Amritsar) היא אחת הערים החשובות ביותר במדינת פנג'אב,סמוך מאוד לגבול הפקיסטני, בצפון מערב הודו. כל תייר יכול להינות ממנה ולראות אותה באופן עצמאי. תפגשו בה את תושביה הנאמנים על בני העדה הסיקית, מיעוט דתי ותרבותי המהווה כ-1.5% מהאוכלוסייה ההודית. מומלץ להצטרף לסיור מודרך במקדש הזהב, האטרקציה המרכזית באמריצר והסביבה. כמו כן מי שרוצה לצפות בטקס משעשע וצבעוני המתקיים כל יום בחמש אחר הצהריים בגבול הודו פקיסטאן. יוכל להגיע לצפות "בטקס הורדת הדגלים" טקס בו חיילים הודים ופקיסטאנים מורידים את דגלם, כשקהל פטריוטי מעודד כל אחד את החיילים שלו - אומנם אפשרי להגיע לטקס זה באוםן עצמאי, אך נוח יותר לעשות זאת עם סיור מודרך שדואג להגעה, והחזרה למרכז העיר אחרי הטקס.

שימו לב:
  • ההזמנה מראש של אטרקציות וסיורים מודרכים היא לרוב יותר טובה מאשר הזמנה בעיר עצמה ישירות מהמדריך כיוון שלחלק מהאטרקציות יש צורך להירשם מראש (במיוחד בעונות התיירות שלעיתים הסיורים המודרכים מתמלאים) למרות שלרוב אופציה זו יקרה יותר מאשר הזמנה בעיר עצמה. כמו כן ההזמנה מראש מאפשרת לבדוק מראש את איכות ההדרכה והאטרקציה ומחזקת את הביטחון בהזמנה. 
  •  כדאי מאוד לשקול להזמין את אחד מהסיורים והאטרקציות המופיעות כאן - תמיד אפשר להתייעץ בקישור זה

​סיורים ואטרקציות באמריצר:


מפה 

 

 
 
צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 

 
 
 

כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.