הכל על - הודו - הודו - ביטוח נסיעות 

דף הבית >> הכל על הודו >> הודו מידע שימושי >> הודו - ביטוח נסיעות
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

עוד תחת מידע כללי ומידע שימושי על הודו:
 הודו - גבולות, גיאוגרפיה ושעון 
 הודו - דגל וסמל 
 הודו - היסטוריה 
 הודו - דתות 
 הודו - שלטון וממשל 
 הודו - מנהגים ונימוסים 
 הודו - קהילה יהודית 
 הודו - חגים ופסטיבלים 
 קצת על הודו 

 הודו עם ילדים 
 שומרי מסורת בהודו 
 הודו - אקלים ומזג אוויר 
 הודו - שפה ושיחון 
 הודו - חשמל ושקעים 
 הודו - ויזה, שגרירויות וקונסוליות 
 הודו - תחבורה 
 הודו - אוכל ומנות נפוצות 
 הודו - מטבע ועלויות 
 חיסונים והגיינה בהודו 


עוד תחת הכל על הודו:
בבניה


הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בהודו:
מלונות | טיסות | יעוץ בבניית חופשה
למידע נוסף  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

ביטוח נסיעות


-טבלת ניווט מהיר-
מידע כללי
מפת הודו
לעזרה במציאת מלון, טיסה או סיור מודרך בהודו
להשארת המלצה, תגובה או תמונה

 מידע כללי

מה צריך לבדוק לפני רכישת ביטוח לחו"ל?

בעת רכישת ביטוח נסיעות יש להתעכב על שלוש נקודות מרכזיות: עלות הפרמיה וההשתתפות העצמית, הכיסויים והביטוחיים הכלולים בפוליסה והרחבות ותוספות מעבר לביטוח הרגיל. לכל ביטוח נסיעות לחו"ל ישנם מאפיינים אחרים אשר תורמים לאטרקטיביות שלו עבור המבוטחים. היכרות עם נקודות מרכזיות אלו עשויה לעזור בעת בחירת ביטוח נסיעות אישי או משפחתי, לחסוך בעלויות וכן להפנות את המשאבים לרכישת הביטוח המתאים.
 

 

פרסומת

סעיפי הפרמיה וההשתתפות העצמית

ביטוח נסיעות לחו"ל נמדד במובנים רבים על פי עלויות הפרמיה וההשתתפות העצמית. באופן כללי, שיעור פרמיה נקבע על ידי חברת הביטוח על פי יום. קיימים גם ביטוחים אשר אינם עולים כסף, אך בהם תקרות הכיסוי לרוב יהיו נמוכות באופן משמעותי מאשר ביטוחי נסיעות איכותיים יותר. תפקידן של חברות ביטוח נסיעות הוא להציע תכניות המספקות כיסויים המתאימים לצרכים של המבוטח.

ישנם כיסויים שונים ותקרות כיסוי ייחודיות ועל פיהם נקבעת הפרמיה. ההבדלים בין שיעורי הפרמיה הם אלו שמעידים על אופי הביטוח, על הכיסויים המוצעים על ידי החברה ועל תקרות הכיסוי להם יהיה זכאי המבוטח. בכל הקשור אל שיעור השתתפות עצמית, ביטוח נסיעות לחו"ל דומה לכל ביטוח אחר ומחייב תשלום בגובה עליו הוסכם מראש. גם בסעיף השתתפות עצמית ניתן לזהות הבדלים בין חברות ביטוח שונות ולכן מומלץ לבחון את הנושא לעומק.

הכיסויים אותם חשוב לבדוק

היבט הכיסויים יכול גם הוא להכריע בעת השאלה איזה ביטוח בריאות לרכוש. חברות ביטוח נסיעות לחו"ל מספקות סכום כיסוי מרבי בגין הוצאות רפואיות, אך ההבדלים בין הסכומים נעים סביב מאות אלפי דולרים. תקרת הכיסוי קובעת את הפרמיה הנדרשת מהלקוח ולכן יש לוודא הגשת בקשה לסכום מתאים. מלבד הוצאות רפואיות יש להתייחס גם לסכום הכיסוי המרבי עבור אובדן או גניבה של מטען ורכוש. נסיעה לחו"ל עם ציוד יקר כרוכה בבירור לגבי הכיסוי המתאים. לא רבים יודעים זאת, אך כיום ישנה גם אפשרות לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסויים בלתי מוגבלים. אופציה זו אינה רלוונטית לכל הנוסעים לחו"ל אך עבור חלקם היא יכולה להיות מפתה.

אילו הרחבות מתאימות לסוג הנסיעה שלכם?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נמדדת גם על פי ההרחבות והתוספות המוצעות למבוטח. פעילות אקסטרים מחייבת לעיתים מהמבוטח גם רכישת תוספות אקסקלוסיביות, כגון כיסוי עבור רפטינג, קיאקים, גלישת גלים וכדומה. חשוב לזכור כי כיסוי זה אינו מיועד רק לצעירים המגיעים אל יעדים אקזוטיים, אלא גם עבור משפחות המגיעות לחופשה הכוללת מתקני ספורט ימי. לסיכום, ביטוח נסיעות הנו נושא מורכב ולכן יש להתייעץ עם גורמים מוסמכים על מנת לרכוש את הפוליסה המתאימה. הסעיפים הקיימים בתוך הביטוח יכולים לעשות את ההבדל בין שביעות רצון לעוגמת נפש וכדאי שתהיו מודעים אליהם מראש.

חזור למעלה


מפת הכל על הודו

 

 
 

 

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל הודו מידע שימושי
 


כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.