הכל על - הודו - הודו - הכנות לפני הטיול 

דף הבית >> הכל על הודו >> הודו מידע שימושי >> הודו - הכנות לפני הטיול
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

עוד תחת מידע כללי ומידע שימושי על הודו:
 הודו - גבולות, גיאוגרפיה ושעון 
 הודו - דגל וסמל 
 הודו - היסטוריה 
 הודו - דתות 
 הודו - שלטון וממשל 
 הודו - מנהגים ונימוסים 
 הודו - קהילה יהודית 
 הודו - חגים ופסטיבלים 
 קצת על הודו 

 הודו עם ילדים 
 שומרי מסורת בהודו 
 הודו - אקלים ומזג אוויר 
 הודו - שפה ושיחון 
 הודו - חשמל ושקעים 
 הודו - ויזה, שגרירויות וקונסוליות 
 הודו - תחבורה 
 הודו - אוכל ומנות נפוצות 
 הודו - מטבע ועלויות 
 חיסונים והגיינה בהודו 


עוד תחת הכל על הודו:
בבניה


הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בהודו:
מלונות | טיסות | יעוץ בבניית חופשה
למידע נוסף  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

הודו - הכנות לפני הטיול

 

-טבלת ניווט מהיר-
מידע כללי
מפת הודו
לעזרה במציאת מלון, טיסה או סיור מודרך בהודו
להשארת המלצה, תגובה או תמונה

 מידע כללי

טיפים שכדאי לזכור לפני הטיול להודו

דרכון

ודאו שהדרכון שלכם בתוקף לפחות ל 6 חודשים . את העמוד הראשון בדרכון שכולל את התמונה, פרטים אישיים ודוגמת חתימה יש לצלם מספר פעמים ולשמור העתק אחד בבית - שיהיה למקרה חירום . העתקים נוספים הפרידו מהדרכון . במקרה של אובדן או גניבת דרכון , ראשית יש להגיש תלונה במשטרה המקומית באזור הטיול שלכם, לאחר מכן יש לפנות לשגרירות ישראל הקרובה לשם הנפקת דרכון חדש.

ויזה

כדאי להתעדכן לפני כניסה למדינות שונות באם היה שינוי מדיניות  בקבלת הויזה. יש להצטייד בויזה (בתשלום) סמוך למועד הכניסה למדינה.

ביטוח רפואי

ביטוח נסיעות שכזה מומלץ ואף חובה. הביטוח יעזור לכם במקרים קיצוניים של תאונות, אישפוזים, חילוצים, ויפצה אתכם במקרה של גניבת ציוד. את הביטוחים ניתן לעשות דרך קופות החולים , חברות הביטוח ועוד. העתק של פוליסת הביטוח השאירו בבית והעתק נוסף הפרידו מהמקור והשתמשו בו במקרה של אובדן הפוליסה המקורית. לכל המתכננים לנהוג על אופנוע/ג'יפ/רכב, יש להצטייד ברשיון נהיגה בין-לאומי.

אמצעי תשלום

3 אמצעיים עיקריים : מזומן , המחאות נוסעים וכרטיס אשראי. מזומן - דולרים , יורו ודומיהם מקובלים ובשמחה. כדאי להצטייד בשטרות בעלי ערך גבוה אך גם קטנים,
המחאות נוסעים - תומס קוק , ויזה , אמריקן אקספרס ודומיהם מתקבלים בברכה בכל הערים המרכזיות. יש לשמור היטב על הקבלה בעת רכישת ההמחאות כי היא למעשה הביטוח. במקרה של אובדן או גניבה: ראשית יש להגיש תלונה במשטרה המקומית ולאחר מכן להתקשר לנציגות חברת ההמחאות והם ינחו אתכם לגבי תהליך הפיצוי . נהלו מעקב מדוייק של ההמחאות שפרטתם. כרטיס אשראי בינלאומי - טוב שיהיה לחרום או לדברים לא מתוכננים . זיכרו , כל פעולה בכרטיס גוררת אחריה עמלות.

בריאות

לפחות חודש-חודש וחצי לפני מועד היציאה לטיול יש לגשת לאחת ממרפאות המטיילים ולהתחסן . העסק לא זול אך רצוי ומומלץ לא להקל ראש בנושא. מבוטחי הביטוחים המשלימים זכאים להחזר בגין החיסונים, בררו זאת מול קופת החולים שלכם. מעבר לחיסונים, בקשו הסבר על כל נושא המלריה, וליוצאים לטרקים בקשו הסבר על מחלת גבהים. לנוסעים לתקופה ארוכה מומלץ גם ביקור טרם היציאה אצל רופא השיניים.

פרסומת

חזור למעלה

מפת הכל על הודו

 

 
 

 

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל הודו מידע שימושי
 


כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.