הכל על - הודו - טיול בהודו 2-3 שבועות 

שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

מסלולי טיול מומלצים בהודו
 טיול בהודו 2-3 שבועות 
 מסלולי טיול בהודו: 3 - 5 שבועות 
 מסלולי טיול מומלצים 5 שבועות ומעלה 

 קרוב לדלהי עם מקדשים וארמונות 
 ראג'סטן - ארץ המהרג'ות 
 צפון הודו הקלאסית 
 חופי גואה והסביבה 
 תרבות, פולקלור והיסטוריה בקרלה 

 מערב הודו מורחב 
 צפון הודו מורחב 
 מזרח הודו מורחב 
 דרום הודו מורחב 
 צפון מזרח הודו מורחב 

 צפון הודו ורג'סטאן 
 הודו - מזרח ומערב 
 דרום הודו בדגש איים וחופים 
 מערב ודרום הודו 
 מזרח וצפון מזרח הודו 

------------------------------------------
עוד תחת אזורים מרכזיים בהודו:
 צפון הודו 
 צפון מזרח הודו 
 מזרח הודו 
 מרכז הודו 
 דרום הודו 
 מערב הודו 


הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בהודו:
מלונות | טיסות | יעוץ בבניית חופשה
למידע נוסף  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

מסלולי טיול מומלצים בהודו ל2 - 3 שבועות


-טבלת ניווט מהיר-
מידע כללי
מפת הודו
לעזרה במציאת מלון, טיסה או סיור מודרך בהודו
להשארת המלצה, תגובה או תמונה

 מידע כללי


2 - 3 שבועות הם זמן קצר אך מספק לחוות חווייה משמעותית בהודו. כאן נציע לכם סיור מדלהי מזרח לערים קדושות, ביקור בערים הססגוניות של ארץ המהרג'ות, לטייל צפונה אל ערי ההימאליה הירוקות מנאלי ודרמסלה, וגם שני מסלולים לדרום הודו: האחד בסביבות בומביי, והשני במדינת קרלה.


שוק ירקות , ראג'סטן ( צולם ע"י - John Haslam )

מה במסלול

קרוב לדלהי עם מקדשים וארמונות

בדלהי תוכלו לבקר במונומנטים המרשימים כמו המבצר האדום והקוטאב מינאר וגם לטייל במיין בזאר ובקונאט פלייס. באגרה תוכלו להתרשם ממונומנט האהבה הגדול בעולם - הטאג' מהאל, משם נמשיך אל עיר הרפאים השכנה - פאטפור סיקרי. נבקר במדינת מדיה פרדש באתרים כמו מקדשי הקאמה סוטרה בעיר קג'וראהו והעיירה הבודהיסטית החביבה - סנצ'י. יעדנו האחרון לפני החזרה לדלהי היא העיר ורנסי - העיר הקדושה - מטלטלת החושים, שיושבת על גדת נהר הגנגס.

קראו עוד על המסלול קרוב לדלהי עם מקדשים וארמונות.

ראג'סטן - ארץ המהרג'ות

מגיעים להודו לתקופה של עד שלושה שבועות? זמן מצויין להכיר את ראג'סטן - ארץ המהרג'ות (המלכים הגדולים) הקסומה. לאחר נחיתה בדלהי והתאוששות, נמשיך לעיר הרומנטית אודייפור, משם אל ג'איפור- העיר הורודה והמרשימה, ונסיים בעיירה הקסומה וחביבת המטיילים פושקר. בדרך חזרה לדלהי, נעבור באגרה  - שם נבקר בטאג' מהאל המרשים.

קראו עוד על המסלול ראג'סטן - ארץ המהרג'ות.

צפון הודו הקלאסית

בדלהי תוכלו לבקר במונומנטים המרשימים כמו המבצר האדום והקוטאב מינאר וגם לטייל ברחוב המיין בזאר ובקונאט פלייס. משם נתחיל לטפס צפונה, כשהתחנה הראשונה רישיקש, העיר היושבת על גדת הגנגס, התחנה הבאה מנאלי, שמציעה נופי הימאליה קסומים והרבה שלווה והתרגעות. דרמסלה, מכון משכנו של הדלאי לאמה, עם תושבים טיבטים חביבים, מסעדות מפנקות וקורסים למכביר. נסיים את הסיבוב בצפון באמריצר בה נמצא מקדש הזהב הקדוש לדת הסיקית. בדרך חזרה לדלהי נעצור באגרה כדי להתרשם ממונומנט האהבה הגדול בעולם - הטאג' מהאל.

קראו עוד על המסלול צפון הודו הקלאסית.

חופי גואה והסביבה

מגיעים להודו דרך בומביי ולתקופה קצרה? מעוניינים בעיקר לנוח גם וקצת לטייל? המסלול הבא הוא בדיוק בשבילכם. לאחר נחיתה בבומביי וסיור באתרים המרכזיים של העיר, נבקר בעיר הרוחנית הסמוכה - פונה, אח"כ נמשיך לאתרי מערות הקבורה אג'נטה ואלורה. משם נקפוץ להאמפי העיירה חביבת המטיילים עם תפאורת הסלעים הענקיים העוטפים את המקום. נסיים בגואה עם חופיה הנפלאים.

קראו עוד על המסלול חופי גואה והסביבה.

תרבות, פולקלור והיסטוריה בקרלה

מגיעים להודו דרך בומביי ולתקופה קצרה? המסלול הבא הוא בדיוק בשבילכם. לאחר ביקור בבומביי של כמה ימים, נמשיך לערים ואתרים פופולרים במדינת קרלה היפה שבדרום הודו. בקרלה ערים מעניינות עם מבנים באדריכלות מרשימה, שריד לתקופתה כקולוניה פורטוגלית, תעלות מים בהן אפשר לשוט ולהחשף לתרבות היום יום של תושבי המקום. זהו גם המקום לצפות במופע הקאתאקאלי - הריקוד המסורתי והמעניין של קרלה.

קראו עוד על המסלול תרבות, פולקלור והיסטוריה בקרלה.
 

 

פרסומת

חזור למעלה

מפת הכל על הודו

 

 
 

 

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל הודו מידע כללי
 

כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.