הכל על - הודו - מלונות בקאסול 

דף הבית >> מלונות >> מלונות בצפון הודו >> מלונות בקאסול
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

מלונות פופולריים בקאסול 

מלונות בקאסול


מלונות בקאסול - מידע כללי:

קאסול (Kasol) הינו כפר הפרוס לאורך ערוץ נחל, מוקף הרים גבוהים וחורשות אורנים. זהו למעשה רחוב אחד שמשני עבריו בתים נמוכים, חלקם הגדול גסטהאוסים, מסעדות, בתי קפה ושאר שירותי תיירות.

עד שגילו אותו המטיילים, היה קאסול כפר שקט ושליו ואולם כיום הוא מהווה בעיקר מושבת מטיילים, המגיעים לכאן על מנת להתמקם ולעסוק בעיקר בעישון סמים. ועם זאת, קאסול מושכת אליה גם מטיילים הרוצים לחוות ולטייל בעמק פרוואטי היפה, שבצפון הודו, בטיולים יומיים ובטרקים של מספר ימים אל הכפרים הסמוכים: מלאנהפולגה, קלגה וקריגנגה.

בעיר רוב המלונות נמצאים לאורך הרחוב הראשי גם באולד קאסול וגם בניו קאסול. ניתן למצוא בעיקר מלונות בדירוג שבין שניים ושלושה כוכבים, המציעים אינטרנט מהיר, חלקם מציעים חדרי משפחות וגישה לבעלי קשיי התניידות.

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מפה של המלונות המומלצים בקאסול.

מלונות בקאסול  - המלצות כלליות:
  •  

מפת מלונות מומלצים בקאסול

 

 
 


חזרה למעלה

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל מלונות בהודו
 

כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.