הכל על - הודו - מלונות בראג'סטן 

דף הבית >> מלונות >> מלונות במערב הודו >> מלונות בראג'סטן
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

מלונות פופולריים בראג'סטן 

מלונות בראג'סטן


מלונות בראג'סטן - מידע כללי:

ראג'סטן (Rajasthan) ארץ המהראג'ות, ארץ המלכים, המבצרים, הארמונות, הערים הצבעוניות, האגדות והמדבר. לראג'סטן היסטוריה עשירה ומפוארת המתועדת בעריה השונות, רוב רובה של ראג'סטן הוא מדבר צחיח אך יש בה גם שמורות טבע ירוקות ומעניינות.

בראג'סטן כולה יש יותר מ1,600 מלונות בכל רמות האירוח. המבקרים במדינה נוטים ללון בדרך כלל בערים ג'איפור (ראה מלונות בג'איפור), ג'איסלמר (ראה מלונות בג'איסלמר), ג'ודפור (ראה מלונות בג'ודפור), אודאיפור (ראה מלונות באודאיפור) או פושקר (ראה מלונות בפושקר). כאשר בג'איפור קיים היצע המלונות הרחב ביותר ובפושקר המועט ביותר. ניתן לומר כי בכל היעדים במדינה תוכלו למצוא מלונות ברמת אירוח גבוהה ואפילו יוקרתית, לצד שפע של מלונות ברמת הביניים (שלושה-ארבעה כוכבים) וכמובן גסטהאוסים ובתי הארחה.

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מפה של המלונות המומלצים בראג'סטן.

מלונות בראג'סטן  - המלצות כלליות:
  •  

מפת מלונות מומלצים בראג'סטן

 

 
 


חזרה למעלה

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 
חזרה אל מלונות בהודו
 

כל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.