הכל על - הודו - תמונות מאמריצר - Amritsar 

דף הבית >> הכל על הודו >> תמונות מהודו >> תמונות מצפון הודו >> תמונות מאמריצר - Amritsar
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

אתרים נוספים בצפון הודו:


הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בהודו:
מלונות | טיסות | יעוץ בבניית חופשה
למידע נוסף  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

תמונות מאמריצר

על אמריצר מלונות באמריצר תמונות מאמריצר סיורים ואטרקציות באמריצר (בבניה)

אמריצר (Amritsar) היא אחת הערים החשובות ביותר במדינת פנג'אב, בצפון מערב הודו, סמוך מאוד לגבול הפקיסטני. שמה של העיר נגזר מסנסקריט: "אמריט סאראס", שמשמעו "בריכת הנקטר", הנוזל אותו שותים האלים באמונה ההינדואית בכדי להישאר בני אלמוות.
רוב תושבי אמריצר נמנים על בני העדה הסיקית, מיעוט דתי ותרבותי המהווה כ-1.5% מהאוכלוסייה ההודית. מדובר בעדה גאה ומאוחדת ששומרת על ייחודה גם בסממנים חיצוניים שהם בין היתר, שיער וזקן לא-גזוזים (אצל הגברים השיער נאסף ומכוסה בטורבן), מסרק קטן, חרב סמלית שגודלה כגודל זרת ומוצמדת למסרק בשיער, צמיד מתכת עגול, ומכנסיים קצרים רפויים. הסיקים הם בנים נאמנים לאומה ההודית. שיעורם של הסיקים בקרב קציני הצבא ההודי עצום, כמו גם בין הנהגים, החל מריקשה ועד מטוסי בואינג.

פרסומת
 

מפת אזור צפון הודו

 

 
 

 

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 

חזרה אל אזורים מרכזיים בהודוכל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.