הכל על - הודו - תמונות מלה - Leh 

דף הבית >> הכל על הודו >> תמונות מהודו >> תמונות מצפון הודו >> תמונות מלה - Leh
שלום, בימים אלו האתר נמצא בעריכה מחודשת. ניתן להשתמש בכל המידע הקיים אך יתכנו חוסרים, טעויות כתיב וכדומה - עימכם הסליחה!

אתרים נוספים בצפון הודו:


הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בהודו:
מלונות | טיסות | יעוץ בבניית חופשה
למידע נוסף  יעוץ אישי למלונות
Booking.com

תמונות מלה

על לה מלונות בלה (בבניה) תמונות מלה  סיורים ואטרקציות בלה (בבניה)

כמו אזור לאדאק כולו, גם לעיר לה אופי טיבטי ציורי בזכות הגומפות, הסטופות, דגלי התפילה, והתושבים הטיבטיים החביבים. בשל גובהה הרב, מומלץ להתחיל את הטיול בניחותא, ולהתרגל לגובה הרב בטיולים קלים וקצרים בעיר.
בשנים האחרונות, לה הפכה מתויירת מאוד ומציעה לתיירים מסעדות, גסטהאוסים בכל הרמות (כולל לינה בבתי משפחות טיבטיות), חנויות ואטרקציות רבות. לעומת זאת, ברובע העתיק של העיר תגלו עולם אחר לגמרי: סמטאות מתפתלות ובתי עץ ישנים..
עם תשתית התיירות הנוחה, לה מהווה מקום נהדר להשתקע בו לזמן מה, וגם כבסיס ליציאה לביקור בגומפות שבכפרים הסמוכים או לטרקים באזור. סוכנויות הנסיעה הרבות בעיר יספקו לכם: מפות, מדריכים, הסבר על מסלולים, סבלים, וגם ציוד.

פרסומת

מפת אזור צפון הודו

 

 
 

 

צריך/ה עזרה בתכנון החופשה בהודו? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם, ומשתדלים לספק כל מידע רלוונטי שנאסף על ידי צוות האתר, או ניתן לנו כהמלצה על ידי גולשיו. בנוסף אנו עוזרים בבחירת מלון, טיסה, השכרת רכב, סיורים מודרכים וכל מה שצריך על מנת להנות מטיול מושלם.  

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס/י פרטים בטופס המצורף

 
          
                              
 

חזרה אל אזורים מרכזיים בהודוכל הזכויות שמורות לאתר הכל על. 
תרמו לתמונות המערכת:  אדמה מסעות וטיולים.